Historie dansgroepen

Een overzicht van deelnemende dansgroepen door de jaren heen

2016

 

2016

Chili – Ballet Folclorico Bafut University Tarapaca
Colombia – Ballet Tierra Colombiana
India – Rhytms International Folk Art Club 
Indonesië – Bintang Nusantara
Kalmukkië – Oiraty
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Hai La Joc
Nederland – Het Hoogeland
Panama – Ballet folklòrico ‘Panamà Fantasia’ 
Rusland – Razdolye
Servië – Kud Srem
Slowakije – Folk Ensemble Dúbrava
Tahiti – Raiatea Nu
Zimbabwe – Simba Arts

2015

Argentinië – Grupo Sol Argentino
Botswana – Ngwao Letshwao Performing Arts
Bulgarije – Ballet Estreia
Chili/ Paaseiland – Los del Bio Bio
China – Anshan Folk Art Group
Cuba – Compañia Folklórica ‘Camagua’
Georgië – Tsiskari
Maleisië – Hands Percussion
Martinique – Pomme Cannelle
Mexico – Ballet Folkórico ‘Esencia de México’
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hogeland
Nederland – Paloina
Swaziland – Pele Pele Cultural Group

2014

Benin – Ballet National Du Benin
Colombia – Compañia De Danzas Quetzal
Mexico – Compañia De Danzas Soy Mexico
Mongolië – National Academic Ensemble
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – De Puttense Boerendansers
Nederland – Het Hogeland
Polen – Cybinka
Servië – Kud Srem
Thailand – Thai Arts And Cultural Group
Turkije – Folk Dance Group Of Faculty Of Educational Sciences Ankara University
Zuid-Afrika – Sidlangaloludzala

2013

Bulgarije – Devet Osmi DG
Colombia – La Agrupación Artistica Danzar
Finland – Ensemble Motora
Indonesië – Warna Indonesia
Kenia – Sounds of Africa
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hoogeland
Paraguay – Grupo Alma Guarani Paraguay
Puerto Rico – Folkore Ensemble Elmyrba
Rusland – Udmurtië Tanok
Spanje – Esbart Sant Martí de Barcelona
Tsjechië – Folklore Ensemble Slezan
Wit Rusland – Folklore Ensemble Switanak

2012

Costa Rica – Tierra y Cosecha
Georgië – Kutaisi
Nederland – Malenka
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hoogeland
Oekraïne – Chornobrivets
Portugal – Grupo de Baile da Cancão Regionale Terceirense
Roemenië – Folkloristisch Dansensemble Doina Baraganului
Rusland – Bashkortostan Salava National Folkdance Ensemble Agidel
Servië – Cultural & Folk Art Association Sveti Sava
Turkije – Üsküdar modern Folkdance Association
Venezuela – An Felix-Estado Bolivar Compañnia Regional Danzas Yacambú

2011

Albanië – Folklore Ensemble Arbana
Brazilië – CTG Aldeia dos Anjos
Colombia – Grupo de Danza Folclórica Carmen López de la Universidad del Valle
Hongarije – Kodály Zoltán Association for the Art of Dancing
Ierland – Dance group Brú na Bóinne
Indonesië – Sivanataradja
Italië – Gruppo Folkorico Marsala Antica
Mexico – Companía Nacional de Danza Folklorico de Mexico
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hoogeland
Chili – Paaseiland Conjunto Polinesico Ariki Rapa Nui
Slowakije – FE Rozmarija
Zuid-Afrika – Gauteng Group

2010

Argentinië – Compañia Argentina de Danzas Sentires
Brazilië – Bumba Meu Bos de Morros
Bulgarije – Het Dunav Ensemble
Georgië – The State Youth Choreographic Company Khorumi
Guam – Inetnon Gef Pa’go Cultural Arts Group
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hoogeland
Polen – Krakowiak
Slovenië – Folkorna Skupina Ponikva pri Zalcu Zalec
Taiwan – Sun-Tze-Ching Aboriginal Dancing Group
Tahiti – Tamarii Tuhaapae
Turkije – Eyvan Folklor Kulübü Dernegi
Wit Rusland – Belaya Rus

2009

Benin – Les As du Benin
Egypte – Hamis Folkdance Ensemble
Estland – Tallin University’s Folklore Group
Filippijnen – Sining Mindanaw
Paraguay – Alma Guarani
Peru – Agrupacion Cultural Yawar Chicchi Danzantes de Tijeras
Hongarije – Kecskemét Folk Dance Ensemble
India – National Folkart Academy
Italië – Mata e Grifone
Kroatië – Bizovac Culture and Art Society
Mexico – Mexico Vivo
Nederland – De Grunneger Daansers
Nederland – Het Hoogeland
Rusland – Folklore Ethnographic Group ERDM
Slowakije – Folklore Ensemble HÁJ
Vanuatu – Futuna Fatuana Cultural Group